top of page

Hakkımızda

  • Firmamız 1999 yılından itibaren inşaat alanında faaliyet gösteren, 2013 yılı itibari ile HAKOR İNŞ. DEK. TAAH. PAZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. resmi kimliğiyle ağırlıklı olarak yurt dışı projelerinde görev alan bir firmadır.

  • Firmamızın ana uzmanlık alanı Anahtar Teslim Cami İnşaatıdır. Şimdiye kadar Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Eski Sovyetler Birliği Ülkeleri veGüney Amerika’da 20’den fazla cami projesini anahtar teslim prensibiyle üstlenmiş ve başarıyla bitirmiştir. Türkiye’de 100’den fazla cami projesinin içdekorasyon işlerini üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır.

  • Cami projelerinde uygulamaya başlamadan önce üç boyutlu iç dekorasyon projesini hazırlar, müşteriye camisinin bitmiş halinin sunumunu yapar, bu sayede tezyinat-mobilya-halı arasındaki renk ve desen uyumunu da daha başalamadan müşterisi ile istişare ederek istenen değişiklikleri proje üzerinde yapar.

  • İç Dekorasyon olarak profesyonel kadrolarımızla hizmet verebildiğimiz alanlar: Tezyinat ve Hat Yazıları, Mukarnas ve Kartonpiyer İşleri, Minber-Mihrap-Kürsü-Müezzinlik (Mermer-Ahşap veya Çini Seramik), Mahfil Kat Korkulukları (Ahşap-Mermer-Cam-Cnc Kesim Dekoratif Ferforje vb), Ahşap Kapılar (Yıldız Taksimatlı-Kare Kündekari, ya da Cnc-el Oyma masif ahşaptan), Ahşap Ayakkabılıklar, Avize-Halı ve Seslendirme Sistemleri vb.)

  • Cami Dış Cephe uygulamalarında hizmet verdiğimiz alanlar: Kurşun-Bakır-Aluminyum-Titanyum Çinko Kaplama, Cami Dış Cephe Taş ve Mermer Kaplamaları (yapıştırma-yarı mekanik veya tam mekanik sistem)

  • Kısacası Cami Projelerinizde Cami Projesinin Çiziminden itibaren profesyonel kadrolarımızla hayalini kurduğunuz ferah ibadethaneleri gerçeğe dönüştürüyoruz. 

Hakkımızda: Hakkımızda
bottom of page